Metalowców 1, Elbląg
601-970-356
szybkiorzecha@wp.pl

Galeria

Instalglas mieści się przy ulicy Metalowców 1 w Elblągu. Warsztat postawiony jest w dzielnicy domków jednorodzinnych nieopodal Szpitala Wojewódzkiego. W najbliższej okolicy znajduje się skrzyżowanie ulicy Królewieckiej z ulicą Fromborską, Sklep P.S.S. Społem „Lux” oraz kwiaciarnia „Zakątek”.

Na parking zakładu wjeżdża się naokoło gdyż większość ulic w pobliżu jest jednokierunkowa. Brama wjazdowa znajduje się od strony ulicy Poznańskiej, prostopadłej do ulicy Metalowców.
Aby wiedzieć jak dojechać proszę kliknąć na podany link

Posesja firmy posiada duży, przestronny parking, który mieści możliwie dużo aut osobowych. To  właśnie  na klientów indywidualnych jesteśmy nastawieni i ukierunkowani najbardziej. W skład działki wchodzą również warsztat napraw i montażu oraz reprezentatywne biuro. 

Nie od dziś kierowcami oraz naszymi klientkami są Panie. Doświadczenie nakłoniło nas do pomyślenia o wszystkich naszych klientach, którzy z różnych powodów w trakcie naprawy postanawiają zostać z nami na miejscu. To właśnie dla nich w naszym ogrzewanym drewnem biurze, przyszykowaliśmy kącik oczekiwania. Klienci mogą poczytać czasopisma, ogrzać się przy kominku, a nawet i wypić kawę.