Metalowców 1, Elbląg
601-970-356
szybkiorzecha@wp.pl

O firmie

Auto szyby instalglas szyby samochodowe elbląg

Historia firmy

Nasza firma została założona w 1996 roku jako jedna z pierwszych w Elblągu i okolicach.
Dzięki rozpoczęciu współpracy z najlepszymi producentami i dostawcami szyb w Polsce JAAN i Autoglass Gdańsk, zostaliśmy zapamiętani jako szybko rozwijający się zakład.

Lata 2000 przyniosły nam postęp nie tylko w umiejętnościach ale i zdobyliśmy odpowiednie udogodnienia komputerowe, które usprawniły naszą pracę powiększając katalogi o dużo większą liczbę modeli szyb. Na skutek czego nasz asortyment mógł się rozrastać, a życzenie klienta stało się prostsze do zrealizowania. Dzięki możliwemu dostępowi do najlepszych narzędzi i produktów staliśmy się firmą solidną i szybką. A rozwinięcie współpracy z takimi producentami szyb jak Saint-Gobain Sekurit i Pilkington sprawiła, że nasza oferta stała się bardziej elastyczna.

Dziś Instalglas to firma o ponad 20-letnim doświadczeniu, cieszy się więc zaufaniem starych i nowych klientów, którzy stali się częścią historii jej rozwoju. Obecnie dzięki nowym technologiom i tradycyjnym lecz niezawodnym fachu, jak i niezmiennej od lat lokalizacji – nie schodzimy z przysłowiowego piedestału. Szkolimy się i rozwijamy, ponieważ tak długo jak będą potrzebne ludziom samochody, tak długo potrzebni i będą wykwalifikowani specjaliści.

Specjalizujemy się w wymianie, montażu i sprzedaży szyb oraz uszczelek samochodowych. Nieustannie doskonalimy swoją technikę napraw i staramy się aby nasza oferta była zawsze dobrze dostosowana do potrzeb klienta i jego portfela.